מקומות לאירועים

השכרת מקום לאירוע פרטי

לארגון אירועים שונים כמו ימי הולדת, בר/בת מצווה, בריתות או אפילו חתונה יש צורך בהשכרת מקום לאירוע פרטי. המקום צריך להיות מרווח ונוח לכל האורחים. חוות ימה וקדמה מציעה לכם מקום לאירוע המושלם. האורחים שלכם ייהנו מהנוף המדהים של גליל התחתון, מהאוויר הצח של הצפון ומהשטח פתוח.

היתרונות של השכרת מקום לאירוע פרטי

 

  • היופי של הטבע והאוויר הצח מאפשרים להירגע ולחוש גל של אנרגיה טובה שתספק אווירה טובה באירוע ומעבר לו.

 

  • אזור בילוי גדול יכיל בקלות את כל האורחים, צוות שירות, אזור מזנון, שולחן חגיגי ובר.

 

  • אפשר לשלב את האירוע עם סדנאות שונות ומגבשות לאורחים. בחוות ימה וקדמה תוכלו להנות מסדנת אפיה, הכנת גבינות. אם תגיעו בראש השנה או סוכות, תוכלו להנות מהפסטיבלים שנערכים בשטח החווה.

 

אירועים בהתאמה אישית לצרכים שלכם

בהשכרת מקום לאירוע פרטי בחוות ימה וקדמה אתם מתכננים את האירוע (עם אפשרות לנופש) בהתאם לרצונות והעדפות שלכם. רעש ומוזיקה רועשת לא יהוו בעיה. ההגבלות היחידות יהיו רק בטיחות המושכר והבניין עצמו; המתחם גדול וכולל מגוון חדרים שיאפשרו לכם לארח את האורחים ללילה, ובכך למנוע מהם לחסוך הביתה כשהם תשושים ואולי אפילו תחת השפעת אלכוהול.

 

בשטח של חווה קיימת אפשרו לינה לקבוצות גדולות, אוהלים ממוזגים עד 200 איש. שירותים ומקלחות.

בבוקר האורחים שלכם יכולים להנות מסדנאות יוגה, סיורים מודרכים במושבה, או לצאת לטיול שטח, ישנם נקודות יציאה לטיולי שטח מהחווה. השכרת מקום לאירוע פרטי של החברה בחוות ימה וקדמה המנוהל היטב הוא המפתח לאירוע מוצלח, רגשות חיוביים וזיכרונות.

 

אז אם אתם זקוקים למקום נהדר לעריכת אירוע פרטי בהתאמה אישית לצרכים שלכם תוכלו להגיע אלינו ונשמח לעמוד לשירותכם. השכרת מקום לאירוע פרטי בחוות ימה וקדמה יאפשר לכם לארגן את אירוע החלומות שלכם כולל מגוון רחב סדנאות ופעילויות אפשריות לשילוב באירוע שלכם. לפרטים נוספים נשמח לעמוד לשירותכם בטלפון לכל צורך.

מקומות לאירועים
דילוג לתוכן