סיורים בצפון

אנו מציעים לכם סיורים בצפון באזור בקעת יבנאל, המשלב את הנוף המדהים, מגורי גלמפינג או אוהל משלכם שתוכלו להציב במתחם, ארוחות ישראליות ובר משקאות במקום. ניתן לצאת לסיור עצמאי או סיור ברכבי שטח באזור! הסיור הזה יעזור לכם בצורה קסומה להגדיר מחדש, להתחדש ולהגיע להרמוניה עם עצמכם ועם המציאות והטבע. הסיבה לכך היא שהיה לך זמן להתקרב לטבע הבתולי, לטבול את עצמכם בנחל וליהנות משמחה צרופה. אבל זה בדיוק מה שחסר לאדם בעיר כדי להיות ברוגע! אנו נחדש את המשאב הפנימי שלך ונעזור לך להשיג את מה שחסר לך. כמו כן, נעניק נוחות במהלך הלינה, וכמובן, נספק מגוון הפתעות נעימות. חוות ימה וקדמה מספקים את הנופש המושלם למשפחות עם ילדים. ניתן לארגן במקום אירועים, להשתתף בסיורים בצפון ובשלל מופעים, סדנאות גליליות ופעילויות נוספות!

קריטריונים לבחירת סיורים בצפון וקמפינג בצפון

אוהבי הרומנטיקה שרו על השמים זרועי הכוכבים, על ניצוצות האש המתנשאים ועל צלילי הגיטרה – מילים נרדפות לבילוי בחוץ. הזמנים משתנים, כעת חופשות הקשורות לאתרי קמפינג וגם לנושא סיורים בצפון – אתרים פראיים או רשמיים לתיירים – אתרי קמפינג/גלמפינג. אתה יכול לנסוע במכונית לאזור הכפרי עם אוהל, או שאתה יכול להירגע בקמפינג קיים במתחם.

 

היתרונות של חופשות באתרי קמפינג מסודרים:

  • כל הקמפינגים ממוקמים במקומות ציוריים, הרחק מכבישים מהירים ומלאים בשקט, שלווה ואוויר צח;
  • מחירם של אתרי קמפינג נמוך משמעותית מעלות מלונות בצד הדרך;
  • אתרי קמפינג מאובזרים מציעים בדרך כלל מספר שירותים בדמות מטבחים ומסעדות, מקלחות, מגרשי משחק לילדים ופינות ילדים;
  • שירותים לבית – איסוף אשפה, חשמל, ביוב, ולעיתים גם מסעדות ומזנונים.
  • אפשר להגיע ברכב משלכם ולשכור גלמפינג או להקים אוהל משלכם…

מגוון סיורים לבחירה

 אצלנו בחוות ימה וקדמה תוכלו לבחור ולהשתתף במגוון סיורים שונים ומדליקים בצפון. תוכלו להגיע כזוגות או משפחות שלמות עם ילדים ואפילו כקבוצות.

 מחפשים סיורים בצפון כולל קמפינג/גלמפינג? אצלנו אפשר למצוא כל מה שדרוש לקמפינג מושלם שממנו תוכלו לצאת לסיורים עצמאיים או סיורי שטח ממונעים המרהיבים שישנם באזורנו. צרו קשר בטלפון: 052-8980563.

סיורים בצפון
דילוג לתוכן